Здоровье

banner12

Світлотерапія допомагає при сезонній депресії - дослідження

Попередні дослідження показали, що завдяки ранкових сеансів світлотерапії у людей з сезонним афективним розладом зменшується вираженість симптомів депресії. Але люди з біполярним розладом ризикують зіткнутися з побічними ефектами такого лікування, приміром, манією, розповідає Zee News.

Фахівці з Північно-Західного університету запропонували... ( подробнее )

Забруднене повітря вбиває понад 500 тисяч європейців у рік

Європейське агентство (EEA) з навколишнього середовища (Данія) заявило, що забруднене повітря - причина більш 500 тисяч смертей на рік в Європі, пише Phys.org.

Дослідження виявили, що несприятлива екологічна обстановка залишається одним з основних факторів передчасного відходу з життя в 41 європейській країні. Дрібнодисперсні частинки (менше... ( подробнее )

Медики рекомендують туристам перед поїздкою на Північний Кіпр щепитися від малярії

Міністерство охорони здоров'я Ізраїлю рекомендувало ізраїльським туристам, які мають намір відвідати Північний Кіпр, перед поїздкою зробити щеплення від малярії, пишуть Новини Ізраїлю.

У вересні міністерство охорони здоров'я Кіпру повідомило про три випадки захворювання малярією у туристів з Великобританії, які відвідали північну частину... ( подробнее )

Жінки, які пережили три травматичні події, схильні до хвороб серця - кардіологи

Вчені з Університету Піттсбурга встановили, що жінки, які пережили три травматичні події, схильні до хвороби серця, пише The Daily Mail.

Кардіологи відзначають, що ризик серцевого захворювання підвищують автокатастрофи, смерть дітей, стихійні лиха і фізичне насильство.

У дослідженні взяли участь 272 жінки. Учасниці відповіли на... ( подробнее )

Вчені створили новітнє лікарський засіб для боротьби із запаленням в організмі

Фахівці з Університету Манчестера протягом 10 років займалися розробкою потужних інгібіторів запалення, пише The Deccan Chronicle.

Їм вдалося створити сполуки, що пригнічують активність инфламмасом - білкових комплексів, які запускають запальну реакцію при багатьох видах раку, хвороби Альцгеймера і серцево-судинних недугах.

Нові... ( подробнее )

В країнах 43 % вагітностей є незапланованими - ООН

Сукупний капітал двох з половиною тисяч мільярдерів світу перевищує 7,7 трлн. доларів США, що еквівалентно ВВП 160 країн світу разом узятих. Виходить, що деякі сім'ї розпоряджаються бюджетом в мільярди доларів, тоді як сотні мільйонів живуть менше, ніж на 1,25 дол. США в день.Таке економічне розшарування обертається нерівністю у багатьох сферах.... ( подробнее )

З-за куріння електронних сигарет виникають серйозні проблеми з серцем - вчені

Всього однієї електронної сигарети достатньо, щоб викликати у людини сильний виплеск адреналіну, що підвищує артеріальний тиск пише Reuters.

У провели дослідження за участю здорових добровольців. Вони курили електронну сигарету з нікотином, без нікотину і плацебо-пристрій.

Вдихуваний нікотин, що надходить з електронних сигарет... ( подробнее )

Чорний чай допоможе схуднути - медики

Вчені з Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі з'ясували, що чорний чай сприяє зниженню ваги та підтримання здорової мікрофлори кишечника, пише EurekAlert!.

В ході дослідження були використані миші. Гризунів поділяли на чотири групи, у кожній з яких був свій раціон харчування. При цьому дві групи гризунів отримували екстракти чорного... ( подробнее )

Японська журналістка померла через надмірний трудоголізм

Японське громадське телебачення визнало, що смерть однієї із співробітниць компанії була викликана численними переробками та неправильною організацією праці, пише KYODO NEWS.

Молода журналістка, яка висвітлювала вибори, пропрацювала 159 годин понад норми і померла через три дні після дня голосування від серцевої недостатності. Її випадок... ( подробнее )

Стрес на робочому місці може призвести до психічних розладів - ВООЗ

Несприятлива обстановка на робочому місці може призвести до розвитку фізичних і психічних розладів, зловживання алкоголем або іншими психоактивними речовинами, прогулів і зниження продуктивності праці. Такі висновки нового дослідження, проведеного під егідою Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).

У числі найбільш поширених порушень... ( подробнее )

banner13