Здоровье

banner12

Шкіра впливає на артеріальний тиск людини і частоту серцевих скорочень - дослідження

Вчені провели дослідження на генетично модифікованих мишах. Дослідники виявили, що шкіра здатна впливати на тиск і частоту серцевих скорочень (ЧСС) при зміні рівня кисню в навколишньому середовищі. Як відомо, через брак кисню приплив крові до серця збільшується. Цей процес частково контролюють особливі білки - фактори, індуковані гіпоксією (HIFs),... ( подробнее )

Цукор пробуджує активність ракових клітин - онкологи

Протягом дев'яти років вчені досліджували зв'язок раку і цукру. Як передає Zee News, результати виявилися просто шокуючими. Отже, цукор пробуджує ракові клітини і робить пухлини більш агресивними. Ракові клітини швидко розщеплюють цукор з утворенням лактату, що, в свою чергу, стимулює ріст новоутворення. Розщеплення відбувається значно швидше, ніж... ( подробнее )

Біг може поліпшити роботу мозку всього за один тиждень - дослідження

Вчені з Національних інститутів охорони здоров'я США з'ясували, що регулярна фізична активність позитивно впливає на когнітивні функції. Фахівці провели дослідження на мишах. Вони помітили поліпшення у гризунів, що бігали в колесі протягом тижня, повідомляє The Deccan Chronicle.

У гризунів, які бігали, виявилося більше нейронів. Крім того,... ( подробнее )

Імунна система "пам'ятає" про запаленні, щоб швидше реагувати на наступні інфекції - вчені

Давно відомо, що імунна система зберігає спогади про запаленні, щоб швидше реагувати на наступні інфекції. Нове дослідження показало, що шкіра теж здатна запам'ятовувати запалення. Завдяки цьому наступного разу вона заживає швидше, розповідає The Hindustan Times.

Фахівці провели експерименти на мишах. Дослідники виявили, що рани гоїлися... ( подробнее )

В минулому році у світі щодня вмирали 7 тисяч новонароджених немовлят - ЮНІСЕФ

У вік достатку і величезних наукових досягнень щорічно мільйони малюків не доживають до свого п'ятого дня народження, із-за хвороб, які можна було б запобігти. У 2016 році щодня вмирали 15 тисяч дітей у віці до п'яти років. 46 відсотків з них - сім тисяч - прожили не більше 28 днів.

Про це йдеться в новій доповіді, підготовленій спільно... ( подробнее )

Прийом мультивітамінів матері під час вагітності знижує ризик аутизму у дитини - вчені

Діти, чиї матері приймали мультивітаміни на початку вагітності, страждали від аутизму приблизно в два рази рідше, ніж ті, чиї матері не брали мультивітаміни. Це встановили спеціалісти з університетів і лікарень Філадельфії, Стокгольма і Брістоля, розповідає The Daily Mail.

Вчені проаналізували дані 273107 матерів та їх дітей, які проживають... ( подробнее )

На Мадагаскарі - епідемія легеневої чуми: небезпечна хвороба поширюється за межі острова

На острові Мадагаскар поширюється епідемія легеневої чуми: з серпня цього року із-за цього небезпечного інфекційного захворювання загинули 94 людини, повідомляє Reuters з посиланням на Всесвітню організацію охорони здоров'я (ВООЗ).

У ВООЗ також припускають, що хвороба могла поширитися за межі острова.

Відзначається, що спалах... ( подробнее )

Трамп заявив, що опіоїдний криза стала надзвичайною ситуацією в охороні здоров'я США

Президент Дональд Трамп присвоїв опиоидному кризи статус надзвичайної ситуації у сфері охорони здоров'я, що передбачає прийняття комплексу заходів по боротьбі з передозуванням опіоїдними препаратами та їх використанням не за призначенням, пише Reuters.

Опіоїдні наркотики, в основному рецептурні знеболюючі препарати, героїн та фентаніл є... ( подробнее )

Антикоагулянти запобігають розвиток деменції - вчені

Шведські вчені прийшли до висновку: препарати, що розріджують кров, на 48% знижують ризик появи деменції та інсультів у людей, які страждають аритмією, повідомляє The Guardian.

Згідно з проведеним у Стокгольмі дослідження, пацієнти, які отримували лікування від фібриляція передсердь, рідше захворювали деменцією, якщо приймали антикоагулянти.

Мова... ( подробнее )

Медитації знижують рівень стресу і послаблюють депресії - дослідження

Вчені з Медичного коледжу Бейлор з'ясували, що медитації роблять комплексний ефект на організм, пише Live Science.

Було проведено дослідження впливу різних лікарських засобів, медитації на усвідомленість, дзен-медитації, систем, націлених на розслаблення, та трансцендентальної медитації.

Медитативними практиками в середньому займалися... ( подробнее )

banner13