Отношения

banner12

108 см — дівчина завоювала серця мільйонів чоловіків метровими ногами (Фото)

Мільйони чоловіків у всьому світі сходять з розуму по фітнес-моделі з Швеції, яка завоювала серця представників протилежної статі своїми довгими ногами. При зростанні 178 сантиметрів, довжина її ніг становить 108 сантиметрів.

подробнее )

Шведка привернула масу уваги з-за неймовірної довжини своїх ніг (Фото)

Ія Остергрен – шведська фітнес-блогер, яка зводить з розуму мільйони чоловіків у всьому світі. А справа все в тому, що при зростанні 178 сантиметрів, довжина її ніг сягає аж 108 сантиметрів. Таке тіло не можна назвати стандартним, але дівчина змогла зробити його предметом своєї гордості.

подробнее )

Граціозна краса: найкрасивіші жінки початку ХХ століття (Фото)

Підбірка знімків з самими витонченими жінками початку ХХ століття. Эдвардианская епоха (роки правління короля Великобританії Едварда VII - з 1901 по 1910 рік) відома своїми красивими і талановитими жінками. Стандарти краси змінюються від десятиліття до десятиліття, і в той час в моді була бліда шкіра, а світле волосся - немає. Не дуже схоже на поширені... ( подробнее )

Чорна, як вугілля - дівчина з незвичайною зовнішністю (Фото)

Знайомтеся, це Лоліта — дівчина з надзвичайно темною шкірою і нестандартними рисами обличчя. Про неї відомо зовсім мало. Справжнє ім'я її Лоліта, а в соцмережах вона називає себе Чорна Ханна Монтана (Black Hannah Montana). Однак у Лоліти ще й досить незвичайна зовнішність — мигдалеподібні очі світлі (хоча, можливо, це контактні лінзи), чуттєві пухкі... ( подробнее )

Жінка показала реакцію перехожих на її неідеальну фігуру (Фото)

Підбірка знімків дівчини, якій набридли приховані косі погляди перехожих. Одного разу, розглядаючи своє фото, Хейлі помітила, що парочка людей ззаду сміються над нею. Жінку зачепило таку поведінку. Після цього вона вирішила створити фотопроект "Wait Watchers", за допомогою якого хоче донести до людей важливість бодипозитивного настрою. Вона знає,... ( подробнее )

47-річна красуня підкорила Instagram своєю ефектною молодістю (Фото)

Ця жінка стала зіркою соціальних мереж завдяки своїй шикарній зовнішності. Як ви думаєте, скільки їй років? Понад 158 тисяч користувачів Instagram стежать за життям шикарною бабусі двох онуків.

подробнее )

"Бути великою — красиво": провокаційний проект в підтримку товстих жінок (Фото)

Бразильський фотограф Маріана Годой зробила зухвалу фотосесію в рамках проекту "Дайте мені право бути". Вона зробила знімки повних жінок в нижній білизні і топлес. "Я вирішила робити знімки в нижній білизні, тому що рідко можна зустріти фотографію повної жінки в нижній білизні. Це обрана мною форма протесту, я хочу показати, що великий — красиво",... ( подробнее )

Історичні знімки японських гейш, які знають справжнє призначення жінок (Фото)

Вона прикрашає чайні будинки своєю красою, а бесіди – своєю дотепністю. Вона не завжди приймає подарунки і ніколи не бере участі у трапезах. З нею можна розслабитися і відчути себе в раю, але рівно до тих пір, поки жевріє ароматна паличка – одиниця виміру часу роботи гейші. У нашому огляді 20 старовинних фотографій гейш в різних ситуаціях.

подробнее )

93-річна бабуся стала моделлю для одягу, яку виготовляє її онука (Фото)

І хто сказав, що старіти — це завжди обов'язково важко, нудно і прикро? Ця 93-річна весела бабуся ламає всі стереотипи, підкоряючи користувачів Instagram своїми променистими фотографіями. Бабуся Еміко — сама незвичайна і життєрадісна модель, що демонструє одяг ручної роботи , яку виготовляє її внучка Чинами Морі. Дівчина робить це в традиційній японській... ( подробнее )

Головна куртизанка і фотомодель епохи Наполеона III (Фото)

Знімки графині Кастільйоне ді або просто Ла Кастільйоне - італійської куртизанки і фотомоделі кінця ХІХ століття. Вірджинія ді Кастиольне, вважалася першою красунею при дворі Наполеона III, була жінкою нестримної. Вона їздила верхи нарівні з чоловіками, курила в суспільстві, могла прийти на вечір полуодетой, стріляла. Одним словом, екстравагантна.... ( подробнее )

banner13