Гороскоп

banner12

Овен. 22.11.2017

Сьогоднішній день пройде для Овна під девізом розбору польотів. Нічого не поробиш – для того щоб рухатися далі, необхідно зупинитися й оцінити свої дії. Зірки гороскопу кажуть, що у Овна сьогодні буде шанс дати оцінку своїм вчинкам і розглянути можливі помилки. Може бути, він це зробить сам, а може – з допомогою оточуючих. Сьогодні конструктивна... ( подробнее )

Скорпіон. 20.11.2017

Додайте останній штрих до давно відстроченої домовленості, позбавте розклад цього дня від навислих над вами турбот. Такі дії можуть здатися очевидними, але як би те ні було, прийняття зусиль по врегулюванню давно тягнуться проблем допоможе Скорпіонам бути набагато більш ефективними не тільки в цей, але і в наступні кілька днів. Звільнившись від баласту,... ( подробнее )

Рак. 21.11.2017

Гороскоп на 18 листопада каже, що Ракам пора перестати себе жаліти! Пам'ятайте, вам ніхто нічого не винен! Ви прекрасний самодостатня людина, яка цілком може взяти все необхідне від життя сам.

Діловий гороскоп

Раки на цьому тижні будуть налаштовані на творчий і новаторський підхід до роботи. Якщо ви будете уважно ставитися до... ( подробнее )

Козеріг. 23.11.2017

Сьогодні вам не варто особливо прислухатися до того, що будуть говорити за вашою спиною. Бог з ними, з заздрісниками. Нині вам взагалі ніхто не указ, робіть, що хочете, нічого катастрофічного вам накоїти не вдасться.

Діловий гороскоп

На цьому тижні Козероги зможуть проявити свої творчі здібності, працюючи в колективі. Зараз не... ( подробнее )

Близнюки. 16.11.2017

Сьогодні вам може виявитися непросто впоратися з власною уявою. Коли воно розіграється особливо сильно, ви можете викинути досить несподіваний фортель, так що будьте по можливості стримані.

Діловий гороскоп

Близнюкам на цьому тижні не потрібно винаходити нічого нового. Достатньо лише сумлінно виконувати свої професійні обов'язки... ( подробнее )

Діва. 20.11.2017

Без пробуксовки просувається наукова або громадська діяльність, легко налагоджуються найрізноманітніші контакти. День сприятливий для романтичного спілкування з представниками протилежної статі.

Діловий гороскоп

У Дів на цьому тижні може збільшитися кількість ділових контактів. Це особливо відчують ті, хто спеціалізується на торгово-закупівельної... ( подробнее )

Риби. 16.11.2017

Ви сьогодні будете подібні динамо-машині, не в тому сенсі, що будете всіх обманювати, а у зв'язку з винятковою рухливістю. Причому не тільки фізичної - всяка стала на вашому шляху завдання будуть дозволена миттєво.

Діловий гороскоп

Рибам, які проходять навчання у вузі чи коледжі, на цьому тижні вдасться домогтися значних успіхів... ( подробнее )

Скорпіон. 24.11.2017

У вашому графіку справ, запланованих на цей день, не буде вільного місця. Якщо хтось спробує порушити ваші плани візитом або залучити до своїх справах, постарайтеся не піддаватися на провокації. Бережіть свої сили, нерви і здоров'я. Будьте готові до великих змін. Ви швидше взмоете в небеса, ніж пустити коріння. Остерігайтеся сварок з оточуючими.

Діловий... ( подробнее )

Риби. 20.11.2017

Оскільки ви не живете в цьому світі в повній самоті, неодмінно варто скористатися перевагою спільного співробітництва з близькими людьми та колегами, вибираючи раціональне зерно кожного нового укладеної угоди. Чим більше позитивної енергії ви вкладете в розвиток таких двосторонньо вигідних відносин, тим успішнішими будуть ваші починання цього дня.

Діловий... ( подробнее )

Риби. 24.11.2017

День може виявитися багатообіцяючим. Якщо раптом відчуєте, що розпочату вами справу "не йде", краще залиште його, зараз ще не час для реалізації цієї задумки. Справи на любовному фронті можуть піти в гору. Приємне спілкування або нове знайомство підніме настрій і вашу самооцінку.

Діловий гороскоп

Рибам, які проходять навчання... ( подробнее )

banner13