Гороскоп

banner12

Водолій. 16.03.2018

День несе подвійну характеристику. Люди, з якими ви познайомитеся в цей день, можуть зіграти у вашому житті значну роль, як позитивну, так і негативну. Можливо, у вас з'являться нові ідеї, які можуть теж двояко вплинути на ваше світовідчуття. Будьте до себе критичніше. Непогано було б проаналізувати свої можливості і схильності.

Діловий... ( подробнее )

Діва. 16.03.2018

Перша половина дня сприятлива для спілкування і встановлення нових відносин, обіцяє підтримку вищих сил і впливових покровителів. Існує ймовірність покращити своє матеріальне становище і уникнути підступів противників. Друга половина дня несе негативні тенденції. Сварка або сварка з партнером може перерости в скандал.

Діловий гороскоп

Розташування... ( подробнее )

Лев. 05.03.2018

Постарайтеся в цей час уникати надмірних фізичних чи емоційних навантажень, хоча чинності ви будете відчувати чималу. Краще цю силу і енергію використовувати в мирних цілях. Уникайте з'ясування відносин. Більше відпочивайте і не забувайте балувати себе і своїх коханих.

Діловий гороскоп

Перша половина цього тижня у типових Львів... ( подробнее )

Скорпіон. 20.03.2018

День випробувань і переживань. Спокій, справедливість і тверезий розрахунок — ось девіз цього дня. Можливі ситуації, при яких вас все буде дратувати і нервувати. Навіть дрібні сутички з улюбленими сьогодні можуть призвести до дуже великої сварки, а то й повного розриву. Ощадливість може вберегти вас від серйозних фінансових проблем.

Діловий... ( подробнее )

Овен. 16.03.2018

Сьогодні зайву старанність, участь у ризикованих або сумнівних справах можуть призвести до плачевних наслідків. Обставини зажадають від вас рішучих дій, проте результати будь-якого рішення будуть невдалими.

Діловий гороскоп

Овни, коли в середу Венера увійде у ваш знак, настане час проявити ініціативу у фінансових справах. Ваше... ( подробнее )

Козеріг. 16.03.2018

Існує ймовірність поліпшити своє матеріальне становище або уникнути підступів противників. У другій половині дня можливе погіршення самопочуття, депресія, головний біль. Не виключено, що доведеться зіткнутися з дрібними фінансовими проблемами і домашніми клопотами. Не зловживайте спиртними напоями, проявіть помірність в їжі. Сон здійсниться через... ( подробнее )

Рак. 12.03.2018

Несприятливий день. Не нервуйте через дрібниці. Ведіть себе сьогодні досить стримано. Не намагайтеся бути активним і наполегливим, не квапте події. Вам знадобиться час, щоб розібратися в собі й оцінити свої сили. Можливо, що ви отримаєте звістку від тих, з ким давно не спілкувалися. Зустріч з давнім другом або подругою може стати приємною.

Діловий... ( подробнее )

Ваги. 14.03.2018

Двоїстий, суперечливий день. Перша половина дня розташовує до зниження життєвого потенціалу. Можливі обмани та ілюзії. Недолік енергії може викликати незадоволеність і агресивність. Не зловживайте спиртними напоями, проявіть помірність в їжі. Друга половина дня виявиться відносно спокійною. Основні події відбуватимуться будинку і можуть бути пов'язані... ( подробнее )

Лев. 13.03.2018

Сьогодні вам необхідно бути наполегливіше і впевненіше в собі. Вам посміхнеться удача не тільки в роботі, але також у коханні, дружбі та інших сферах життя. Головне, не розраховуйте на підтримку людей, а всі рішення приймайте самостійно.

Діловий гороскоп

Леви, в понеділок і вівторок вас чекають розмови про чужих грошах, фінансові... ( подробнее )

Рак. 01.03.2018

Не вірте своїм підозрам і не поспішайте сваритися з близькими людьми. Сьогодні ймовірно безліч вибухонебезпечних ситуацій. Постарайтеся уникати всіляких з'ясувань відносин, так як це пусте заняття, яке тільки вимотає вас і ні до чого доброго не призведе.

Діловий гороскоп

Протягом цього тижня у вас може змінитися робоча методологія... ( подробнее )

banner13