Гороскоп

banner12

Овен. 19.11.2017

Ви, безумовно, знаходитесь на середині маршруту в досить непростому марафоні, тим не менш, у ваших інтересах зупинитися на мить і розібратися з тими питаннями, які виникли в період, коли ви були зайняті основним забігом. У кінцевому підсумку така тактика, що не порушує ні чиїх інтересів, допоможе вам зберегти баланс сил і власне здоров'я. Якщо Овнам... ( подробнее )

Водолій. 13.11.2017

День підвищеної напруги, нервозності. На дорогах будуть підстерігати небезпеки. Потрібно утриматися від вживання спиртних напоїв і постаратися бути стриманими у поведінці, особливо вдома. Не варто в цей день ділитися неперевіреною інформацією, навіть особистого характеру.

Діловий гороскоп

Зараз Водолій може розпочати власну рекламну... ( подробнее )

Риби. 19.11.2017

Оскільки ви не живете в цьому світі в повній самоті, неодмінно варто скористатися перевагою спільного співробітництва з близькими людьми та колегами, вибираючи раціональне зерно кожного нового укладеної угоди. Чим більше позитивної енергії ви вкладете в розвиток таких двосторонньо вигідних відносин, тим успішнішими будуть ваші починання цього дня.

Діловий... ( подробнее )

Телець. 19.11.2017

Це день, коли підсумки діяльності можуть служити реальним стимулом до підвищення майстерності. Рекомендуємо позитивні емоції. Побоюватися п'яних і брехунів. Будьте уважні, сьогодні вам буде дуже зручна можливість поліпшити своє становище. Але її треба зауважити, сама в руки не дасться.

Діловий гороскоп

Тельці цього тижня зможуть... ( подробнее )

Скорпіон. 14.11.2017

Дружба - чудова річ, але друзі іноді можуть бути настільки нудні... Сьогодні від деяких з них доведеться ховатися.

Діловий гороскоп

Якщо Скорпіони будуть самостійно приймати ті чи інші професійні рішення, то тиждень пройде успішно. Саме від вашої активності та ініціативи залежатиме результат праці. Це сприятливий час для індивідуальних... ( подробнее )

Стрілець. 19.11.2017

Не найвдаліший час для спілкування з державними органами та представниками владних структур. У грошових питаннях також не все гладко. Велика ймовірність затримки в отриманні прибутку, можливі збитки.

Діловий гороскоп

Стрільці на цьому тижні при бажанні зможуть знайти вигідний варіант для додаткового підробітку на півставки або... ( подробнее )

Телець. 16.11.2017

Час сприятливий для будь кропіткої роботи, що вимагає вдумливого і серйозного підходу. Абсолютно всі напрямки фінансової діяльності, при серйозному підході, як ніколи принесуть відповідну матеріальну винагороду.

Діловий гороскоп

Тельці цього тижня зможуть значно розширити і зміцнити партнерські відносини. Зараз можна вести переговори... ( подробнее )

Стрілець. 18.11.2017

Сьогодні Стрілець буде демонструвати відмінне вміння працювати з інформацією! При необхідності він здатний віртуозно маніпулювати цифрами і фактами, а також аналізувати і робити правильні висновки. Завдяки цьому, Стрілець сьогодні зуміє справити враження на оточуючих навіть у питаннях, які не належать до його компетенції – тільки за рахунок свого... ( подробнее )

Риби. 10.11.2017

Постарайтеся сьогодні налагодити стосунки з близькими людьми, вам може незабаром знадобиться їх допомога. Будьте економні,не робіть зайвих витрат. Не вплутуйтеся в суперечки і плітки, щоб не бути крайніми. Отримана сьогодні інформація може виявитися помилковою.

Діловий гороскоп

Якщо у фірми, якою управляють Риби, є кілька відділень,... ( подробнее )

Овен. 10.11.2017

Сьогодні всі ваші добрі починання будуть наштовхуватися на перешкоди й нерозуміння. Ситуація може зайти в глухий кут. Щоб цього не сталося, вам потрібно підвищити свою самооцінку і сміливіше спілкуватися з оточуючими.Сьогодні у вас є шанс щось змінити у своєму житті на краще.

Діловий гороскоп

Складна космічна ситуація обумовлює... ( подробнее )

banner13