Красота

banner12

CliFi – новий спосіб говорити про зміну клімату | Джон Абрахам

Цпд-Центр відноситься до "клімат фантастики;" це термін, придуманий журналіст Ден Блум. Ці вигадані книги, які як-то або якимось чином принести реальні зміни до читача. Що дійсно цікаво, те, що CLI-фантастичних книг часто присутня справжня наука переконливим чином. Вони стали весело, навчально-методичних посібників. Є кілька дуже добре відомих авторів,... ( подробнее )

Regreening планети могли вирізати стільки ж вуглецю, як припинення використання нафти доповідь

Посадка лісу та інших видів діяльності, використовувати силу природи може зіграти важливу роль в обмеженні глобального потепління в рамках Паризького договору 2015 року, міжнародне дослідження показало в понеділок.

Природні кліматичні рішення, в тому числі захисту вуглець-зберігання торфовищ і кращого управління грунтів і пасовиськ, міг... ( подробнее )

Окислення океану становить смертельну загрозу для морського життя, виявляє восьмирічного дослідження

Якщо перспективи для морського життя були вже виглядало похмурим – торенти з пластику, який може задихнуться і подохнуть риби, перелов риби, різноманітних форм людського забруднення, які створюють "мертвих зон", наслідки глобального потепління, яке відбілювання коралових рифів і погрожуючи холодноводних видів – ще одна загроза, по-тихоньку додаючи... ( подробнее )

Поділіться своїми фотографіями комах по всьому світу

Різке занурення в чисельності комах, повідомляється в новому дослідженні, привело вчених передбачити, що вони називають "екологічний Армагеддон".

Три чверті від літаючих комах у заповідниках по всій Німеччині зникло в 25 років, йдеться в дослідженні, з серйозними наслідками для всього життя на Землі. Попередження екологічного Армагедону... ( подробнее )

Честерский зоопарк успішно гніздиться рідкісна каталонська ньют

Екологи Честерському зоопарку успішно розмножувалися одним з найбільш рідкісних земноводних – каталонський ньют – у спробі врятувати її від вимирання.

Зоопарк є першою організацією за межами Каталонії, щоб взяти участь в проекті по розведенню тритонів, найрідкісніших амфібій в Європі.

Критично перебувають під загрозою зникнення,... ( подробнее )

Зміна клімату може знищити третину видами паразитів, дослідження знаходить

Зміни клімату можуть стерти з лиця землі третина всіх видів паразитує на Землі, за даними найбільш повний аналіз на сьогоднішній день.

Стьожкові черви, круглі черви, кліщі, воші і блохи бояться хвороби, які вони викликають, або несуть, але вчені попереджають, що вони також відіграють важливу роль в екосистемах. Великих вимирань серед паразитів... ( подробнее )

Активісти за права тварин і зіткнення ескімосів корінних народів Канади кулінарні традиції

Нещодавно відкрився ресторан в Торонто недавно викликало бурхливу онлайн-дискусію, розкриваючи, що два страви по меню буде містити моржів м'ясо. K?-k?m кухня, корінний володіє і управляє ресторан, був націлений на онлайн-петицію, яка набрала більше 6300 підписів. Клопотання відвідало ресторан, щоб видалити друк меню, заявивши, що полювання на тюленя... ( подробнее )

Заборона неонікотиноїди повинні бути тільки початок | літери

Це здорово, що Майкл Гоув приймає переконливі наукові докази, що неонікотіноіди вбивають бджіл, інших комах і птахів, хоча це сумний коментар про те, як рішення безпеки на пестициди були прийняті до сих пір (план бджільництва Великобританії в зворотному опозиції про заборону на колонію-вбивство пестицидів, каже Гоув, 9 листопада). Справа в тому,... ( подробнее )

Більш знебарвлення коралів побоюється за великий Бар'єрний Риф в найближчі місяці

Великий Бар'єрний Риф може загрожувати більш відбілювання в найближчі місяці, після безпрецедентного масового знебарвлення в 2016 і 2017 роках, які, як вважають, загинула половина коралів.

Прогнози на розтяжку в лютому штовхають науку на межі своїх можливостей, залишаючи значну невизначеність. Але вчені говорять, що є причини для занепокоєння,... ( подробнее )

Великобританія ядерною бомбою заводи різками від контролерів за радіоактивними відходами

Британська атомна бомба заводи були оголошені догани двох ланцюгових псів уряду за порушення правил безпеки поводження з радіоактивними відходами.Трепет, приватний консорціум, який здійснює діяльність тризуб ядерної зброї в Олдермастоне в Беркширі і Бургфилде для Міністерства оборони, потрапив під вогонь з агентства по навколишньому середовищу (EA)... ( подробнее )

banner13